Tipinis projektas - netipinė architektūra

Visi šiame puslapyje randami projektai - t.y. mūsų buvusių ir esamų klientų individualiai projektuoti namai sukaupti per ilgą projektavimo laikotarpį. Visi šie namai yra statomi ar jau pastatyti kažkuriame Lietuvos mieste, miestelyje ar kaime. Šiuos namus vadiname tipiniais nes jie yra nesudėtingi, atitinkantys didžiosios klientų dalies poreikius, juos galime nesudėtingai pritaikyti Jūsų turimame sklype pagal Jūsų šeimos poreikius.

Pagal mūsų statistiką, tik keli projektai užsakovams tinka idealiai, todėl juos visus pritaikome ne tik pagal sklypą ar jo ypatumus, bet ir pagal kliento poreikius, norimą namo konstrukciją, apdailą ir pan. Tad galime sakyti, kad TIPINIS PROJEKTAS – tik pavadinimas. Jums bet kuriuo atveju paruošime INDIVIDUALŲ namo projektą, kuris 100% atitiks Jūsų lūkesčius.

Esame sparčiai auganti įmonė nes turime JŪSŲ pasitikėjimą, gerus atsiliepimus ir palinkėjimus, tad kiekvienais metais VISOJE LIETUVOJE atiduodame daugiau nei 100 statybos leidimų ir turime daugiau kaip 100 laimingų ir patenkintų klientų su kuriais noriai dalinamės savo didžiule patirtimi, kurią sukaupėme JŪSŲ dėka. Tik tiek daug ir taip dažnai su Jumis bendraudami, spręsdami Jūsų iškeltas užduotis, problemas, gilindamiesi į Jūsų poreikius, mes AUGAME ir esame STIPRŪS.

Ačiū JUMS, kad esate ir tikite! - tipinisprojektas.lt KOMANDA